Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Dominacja PiS, fatalny wynik PO. Jest nowy sondaż

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2018 r. o 10:02 Powrót do artykułu
undefined napisał:
PIS to jedyna partia, która realizuje swoje obietnice wyborcze - czyli swój program. Polacy mają dość złodziejstwa i przekrętów PO-PSL. Sondaże to ewidentnie pokazują.
 Koguta nawet pod sąd nie chcą oddać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Prawdziwy pisowski entuzjasta musi wyzywać swego oponenta, no tak katolik i patriota. A wyobraź sobie że to nie PiS "powstrzymał promocyjną wyprzedaż Azotów", ale oczywiście jak to twoi idole mówią "ciemny lud wszystko kupi".  Przerażenie mnie ogarnia jak czytam co pisowski wyborca ma do głowy wtłoczone przez tę propagandę.
 No co ma 500+ mieszkanie+ którego jeszcze nikt nie dostał i tyle,emerytury były i są coraz mniejsze na dodatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekręt napisał:
undefined napisał:
PIS to jedyna partia, która realizuje swoje obietnice wyborcze - czyli swój program. Polacy mają dość złodziejstwa i przekrętów PO-PSL. Sondaże to ewidentnie pokazują.
Koguta nawet pod sąd nie chcą oddać
 O  łapowniku z CIECHU nie wspominasz ?;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
filuś napisał:
Kto tu piszczy o hipokryzji... LEMINGI?! Widać ich logika jest pochodną umysłu Ryśka Petru. Jak byli durni, tak im się jeszcze pogorszyło. Jak oni tęsknią do komuny i jak bardzo na niej się znają. Czyżby tatusiowie byli w milicji, że tak tęsknią? Biedactwa nie pojmują, że spełnienie obietnic wyborczych to niepopulizm, lecz poczucie honoru. Czego brakuje Neumannowi (honor stracił za 10tys.) i Tuskowi, który nie dotrzymał żadnej obietnicy. Gorzej zrobił zwrot o 180 stopni i powiedział, że przez 4 lata to możemy mu cmoknąć. Co za durny rząd PO-ZSL nami władał, że 70 proc. Polakow ich nienawidzi. To dopiero jest populizm. Zjednoczono ludzi, by dokopać gnojom. Jeszcze tego lemingi nie rozumieją? To będę obstawał, by każdy kmiot tracił ciepły stołek i zakosztował życie emigranta, na które nas skazały te szwabskie świnie. Nawet polskich nazwisk nie mają w swych szeregach. Niby to nic nie znaczy, ale szwabi już nadają z niemieckich mediów. Nie angielskich, nie hiszpanskich. Ba! Nawet nie skandynawskich. Oni przytulili się do mateczki Merkel.
 Nick adekwatny do pisowni.O jakich 70% mowa jak na wybory chodzi trochę ponad 50% uprawnionych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowski wg sondażu miał 64 % poparcia i co ? kicha. PIS może się obudzić z ręką w nocniku/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taak. Frekwencja wyborcza wynosiła 50% uprawnionych do głosowania, a więc połowa Polaków nie poszła do wyborów. PO otrzymała blisko 25 % głosów, pis 37%. Więc skąd te 70% nienawiści ???? :))) o których pisze poniżej "filuś"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tupolew dupajew, a z nim chór wujów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapewne jesteś"kolorowy', i spod znaku tęczy,uważaj na *** ,bo ktoś nioeproszony zagosci.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co przyjdziesz z kolegami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemuś biedny boś glupi, czemuś głupi boś biedny - dalej głosujcie na rydzykowo, może nawet nowe placówkii skok-ow wam pootwierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze, że zanosi się na to,że nieważne kto będzie głosował tylko kto będzie liczył głosy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślisz, że ZSL znowu będzie liczyło głosy i zrobi to, co ostatnio? Nie sądzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli w pisie zatrudniacie ZSL, to jest takie prawdopodobienstwo :) aż taka juz desperacja u dojnej zmiany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każde wybory, w których nie przegrywa PIS są najmniej sfałszowane, bo zdrajcy narodu, lewactwo i cykliści, zawsze jakieś lody ukręca - chociaż nigdy nikt nie wie jak :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i jak tu żyć towarzysze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gościa z 20.46 widziałeś poparcie 25% PSL w Świętokrzyskiem ? Przekręt jak ..ch..j
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...jakoś nie jestem za***ony takimi sondażami! w tym regionie się urodziłem, wychowałem i ukończyłem studia. tak więc posiadłem ogląd sytuacji oraz wiedzę o tutejszych mieszkańcach. na szczęście już mnie to nie dotyczy z powodu planowanej wkrótce emigracji, a więzy rodzinne uległy kompletnemu rozluźnieniu! innymi słowy...oby 'wam się wiodło, ale nie na mój koszt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
do gościa z 20.46 widziałeś poparcie 25% PSL w Świętokrzyskiem ? Przekręt jak ..ch..j
 w Świetokrzyskim PSL z Jarubasem wygrywa w cuglach, w ostatnich wyborach samorządowych woj. lubelskiego PSL zdobył o 4 tysiące głosów więcej od PIS, PO się już nie liczy. A przekręconym ch.... to sam jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL głosów nie zdobyło, a sobie dopisało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS jest jak niegdysiejsze Biuro Polityczne partii na niczym się nie zna a do wszystkiego się wcina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...